"Yetersizliğini" için 12 adet haber bulundu

İbrahimi Dinani: Akıl ve Vahiy

İbrahimi Dinani: Akıl ve Vahiy

Mesela, İmam Sadık’a ‘’Hz. Âdem’den önce ne vardı?” diye soruyorlar. O da başka bir varlığın var olduğunu söylüyor. Ne kadar geçmişe gidersek ezele o kadar yaklaştığımızı sanıyoruz. Hâlbuki asla ezele yaklaşmış olmuyoruz. Yani bizimle Hz. Âdem’in ezele olan nispeti aynıdır.

Amerika Suriye Savaşında Siyonist Subayları Kullanıyor / Suriye Topraklarına 40 Siyonist Subay Girdi

Amerika Suriye Savaşında Siyonist Subayları Kullanıyor

Suriye’de yayın yapan Dampress’in internet sitesinde yayınlanan haberde, artarda yenilgiye uğraması sonucunda Amerika’nın Özgür Suriye Ordusu adlı grubun yetersizliğini itiraf etmek zorunda kaldığı ve bunun üzerine tecrübeli İsrailli subayları sokak savaşlarında kullanmaya karar verdiği kaydedildi.

"İnsansız Hava Aracı Olayı İsrail’in Caydırıcılığının Yetersizliğini Gösteriyor"

"Bir Pazar günü (7 Ekim 2012’de) yoğun nüfuslu Gazze bölgesine saldıran İsrail ordusu beşi çocuk olmak üzere 11 kişiyi yaraladı. Yaralanan bu çocuklar İsrail’in yabancı bir uçağın onun hava sahasına nüfuz etmesine ilk tepkisiydi."

"Carterlaşan Obama’ya Ekim Sürprizi"

"Dünyanın yirmiden fazla şehrindeki Amerikan elçiliklerinde birkaç gün önce yapılan protesto gösterileri orijinal ismi “Çöl Savaşçısı” olan ve daha sonra “Müslümanların Masumiyeti” şeklinde değiştirilen iğrenç California filmini akla getirdi."

"İran ile 5+1 Grubu Arasındaki Görüşmelerin Geleceği Olumlu"

"Gözlemcilerin birçoğu 14 ay aradan sonra gerçekleştirilen görüşmeleri yapıcı ve cesaret verici olarak değerlendiriliyor, çünkü iki taraf da ana hatlarda bir anlaşmaya vardı ve gelecek müzakerelerin tarihi konusunda anlaştılar."