slogan
     

Devrim Muhafızları: 10 günden az sürede 6 milyon savaşçıyı cepheye sürebiliriz

26 Eylül 2016 Pazartesi

İslam Devrimi Muhafızları Ordusu'nun kara kuvvetleri Amerikan kara kuvvetlerinin 5 katı büyüklüğündedir ve Amerika'nın tüm habisçe çabalarına rağmen İran İslam Cumhuriyeti 10 günden daha az bir zamanda 6 milyon hazır savaşçıyı cepheye sürme gücüne sahiptir.

 

 

Devrim Muhafızları'nın kurucularından ve ilk Devrim Muhafızları Bakanı Muhsin Refikdust İmam Humeyni'nin savaş zamanında söylediği "Eğer Devrim Muhafızları olmaz ise ülke de olmaz" sözünün doğrulandığını, Devrim Muhafızları olmaz ise ülkenin var olamayacağını bugün gördüklerini söyledi.

 

Devrim Muhafızları eski bakanı Refikdust "İslam Devrimi, İslam Devrimi; Amerika da Amerika olduğu müddetçe askeri ambargo altında kalacağız ve hiçbir zaman askeri anlamda bizi desteklemeyecekler. İşte bu nedenle mermiden füzeye kadar her şeyin üretimini kendimiz yapmaya başladık" dedi.

 

Muhsin Refikdust ayrıca şu dikkat çekici açıklamaları yaptı:

 

"Savaşı sonlandıracak güç sadece kara kuvvetleridir. Bugün İslam Devrimi Muhafızları Ordusu'nun (Sipah) kara kuvvetleri Amerikan kara kuvvetlerinin 5 katı büyüklüğündedir ve Amerika'nın tüm habisçe çabalarına rağmen İran İslam Cumhuriyeti 10 günden daha az bir zamanda 6 milyon hazır savaşçıyı cepheye sürme gücüne sahiptir."

 

"Depolarımız Tahran'dan Zencan'a kadar doludur ve füzelerimiz İsrail'e doğru ateşlenmeye hazır beklemektedir. Bunları Amerikalılara da gösterdik ve hatta görüntülerini filme alma izni verdik. İran'a tek bir top mermisinin ateşlenmesi Tel Aviv'i yerle bir etmemize yetecektir."

 

"İran İslam Cumhuriyeti'nin bölgedeki zaferinin tek bir sırrı vardır, o da Büyük Velayet Makamına bilinçli bir şekilde itaat etmektir."

 

 

www.medyasafak.net

Öne Çıkan Haberler

FHKC Siyasi İlişkiler Başkanı Semir Loubani Medya Şafak

DReYGIYWkAApvdD.jpg

Leyla Halid, Medya Şafak'a konuştu: Oslo Anlaşması ipta

leyla-halid-1.jpg

FHKC-Genel Komutanlık Lideri Ahmed Cibril'in el-Meyadin

ahmedcibril-velayeti-16.jpg

ÖZEL: İlk kez: Devrim Muhafızları ve Hizbullah'ın Bosna

48330-hqdefault.jpg

ÖZEL: Leyla Halid, Medya Şafak'a röportaj verdi

Leila_Khaled.jpg

ÖZEL: FHKC Siyasi Büro Başkanı Semir Loubani, Filistin

C7rqqs3XQAEqSTZ.JPG

ÖZEL: Enis Nakkaş Medya Şafak'a konuştu

thumbnail_17424786_10155120138019666_3732111168710872410_n.jpg