slogan
     

İmam Hamenei 'nin Siyonist Filmle İlgili Bildirisi

14 Eylül 2012 Cuma

İslam İnkılâbı Rehberlik Makamı’nın resmî internet sitesinde yayınlanan yazılı açıklamasında Ayetullah Hamanei, İslam düşmanlarının Hz. Peygamber’in (s.a.a) mukaddes şahsiyetine yönelik çirkin saldırısının perde arkasında ABD, Siyonist rejim ve diğer emperyalist ülkelerin liderlerinin olduğunu kaydetti.

http://www.medyasafak.com/resim/haber/155411-24-11_n_663938927104.jpg
Ayetullah Hamanei: Bir Numaralı Suçlu Siyonizm ve ABD’dir / Bu Çirkin Saldırının Failleri ve Sponsorları Cezalandırılmalıdır

İslam İnkılâbı Rehberlik Makamı’nın resmî internet sitesinde yayınlanan yazılı açıklamasında Ayetullah Hamanei, İslam düşmanlarının Hz. Peygamber’in (s.a.a) mukaddes şahsiyetine yönelik çirkin saldırısının perde arkasında ABD, Siyonist rejim ve diğer emperyalist ülkelerin liderlerinin olduğunu kaydetti.

Siyonistlerin İslam ve Kur’an düşmanlığının sebeplerini açıkladığı mesajında İslam İnkılâbı Rehberi Ayetullah Hamanei, “Eğer ABD’li siyasetçiler (filmin yapımına) herhangi bir katkı sağlamadıkları iddiasında doğru iseler Müslümanların yüreklerini sızlatan bu çirkin saldırının faillerini ve sponsorlarını işledikleri büyük suçun karşılığı olan cezaya çarptırsınlar” dedi.

İran halkına ve İslam ümmetine seslenen İslam İnkılâbı Rehberi Ayetullah Hamanei’nin yazılı açıklamasının tam metni şöyledir:

Rahman Rahim Allah’ın adıyla

Aziz ve Hâkim olan Allah şöyle buyurur: “Onlar ağızlarıyla Allah\'ın nurunu söndürmek istiyorlar. Hâlbuki kâfirler istemeseler de Allah nurunu tamamlayacaktır.”

Aziz İran halkı, büyük İslam ümmeti!

İslam düşmanları kirli elleriyle bir kez daha Yüce Peygamberimize (s.a.a) saldırarak içlerinde gizledikleri kini açığa çıkardılar. İnsanı çılgına çeviren ve nefret uyandıran girişimleriyle habis Siyonist topluluklar, İslam’ın ve Kur’an’ın günümüz dünyasında günden güne artan yükselişine karşı duydukları öfkeyi gösterdiler. Bu büyük günahın faillerinin dünya mukaddesatının en kutsal ve en nurani çehresi olan simasını uğursuz saçmalıklarının hedefi yapmaları onların kapkara bir yüze sahip olduklarını göstermesi açısından kâfidir. Kötülük tohumları eken bu saldırının perde arkasında, boş hayallere kapılarak İslamî mukaddesatı İslam dünyasının genç neslinin gözünden düşürmek ve gençlerin dinî duygularını yok etmek isteyen Siyonizmin, ABD’nin ve diğer emperyalist ülkelerin liderlerinin düşmanca siyasetleri bulunmaktadır. Bu çirkin zincirin önceki halkalarını, yani Salman Rüşdi’yi, Danimarkalı karikatüristi ve Kur’an’ı yakan Amerikalı rahipleri desteklemeselerdi ve Siyonist sermayedarlara bağlı kuruluşlara İslam karşıtı filmler sipariş etmeselerdi bugün bu affedilmez büyük günah işlenmezdi. Bu büyük günahın bir numaralı suçlusu Siyonizm ve ABD’dir. Eğer ABD’li siyasetçiler (filmin yapımına) herhangi bir katkı sağlamadıkları iddiasında doğru iseler Müslümanların yüreklerini sızlatan bu çirkin saldırının faillerini ve sponsorlarını işledikleri büyük suçun karşılığı olan cezaya çarptırsınlar.

Dünya genelindeki Müslüman kardeşlerim ve bacılarım da bilsinler ki, düşmanların İslamî uyanışa karşı giriştikleri bu saldırılar, bu hareketin büyüklüğünün ve öneminin göstergesi ve günden güne ilerleme kaydedeceğinin müjdecisidir.  Şüphesiz Allah işine galip gelecektir.

Seyyid Ali Hamanei

13 Eylül 2012

medyaşafak 


 

 

 
Öne Çıkan Haberler

Kasım Süleymani'nin Filistin Direnişine verdiği desteği

ENspM5_WoAURLks.jpg

ÖZEL: Hizbullah'ın Suriye ve Irak'ta şehit düşen 12 efs

hizbullah-dvd-12.1-fawzi-ayyoub.jpg

Leyla Halid Medya Şafak'a konuştu: Filistin Halkının ön

60291-leyla-halid-1.jpg

Enis Nakkaş: ABD'nin Suriye'de geleceği yok, Trump Suri

thumbnail_image1.png

FHKC Siyasi İlişkiler Başkanı Semir Loubani Medya Şafak

DReYGIYWkAApvdD.jpg

Leyla Halid, Medya Şafak'a konuştu: Oslo Anlaşması ipta

leyla-halid-1.jpg

FHKC-Genel Komutanlık Lideri Ahmed Cibril'in el-Meyadin

ahmedcibril-velayeti-16.jpg